O stronie


Jak to działa? Przede wszystkim wąska Specjalizacja tylko Dentyści 

I.

1.Wchodząc na stronę www.stomatolog.mapa.najlepszydentysta.pl  wyszukiwarki lokalizują Twoje położenie a w międzyczasie baza stomatologiczna na witrynie dostosowuje się do Twojej lokalizacji i wyszukuje Stomatologów tylko z Twojej okolicy. Jest to opcja, kiedy potwierdzisz w oknie wyszukiwarki komunikat: “Czy udostępnić położenie tej witrynie?”(rozumiemy też, że nie każdy lubi być namierzany;) ale to nie my tylko Google.

2.Kiedy  nie potwierdzisz w oknie wyszukiwarki komunikatu: “Czy udostępnić położenie tej witrynie?”możesz manualnie wyszukać najlepszego Dentystę, Stomatologa, Gabinet Stomatologiczny, Gabinet Dentystyczny dla Siebie

3. Baza Informacyjna jest aktualnie rozbudowywana.

II.

Dnia 05.05.2016 dołożyliśmy funkcjonalność dotyczącą Umawiania Wizyt u Dentystów. Rozbudowujemy ją nie tylko o przypominanie pacjentowi sms -em o wizytach. Na razie nie szyfrujemy tego łącza SSLem itp., ponieważ chcemy najpierw nie podnosząc kosztów oferować te funkcjonalność w ramach pakietu cenowego (wraz z okresowymi promocjami) z oferty najlepszydentysta.pl, stąd nie wołamy od pacjenta przy wypełnianiu formularza “zamów wizytę”, danych zastrzeżonych z jego dowodu osobistego. Dane osobowe są chronione na mocy Dyrektywy Unii Europejskiej 95/46/EC o ochronie danych osobowych czy też Dz.U. z 2015 poz. 2135 w brzmieniu od 16 grudnia 2015 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r.o ochronie danych osobowych.

Zdajemy sobie sprawę, że pacjenci czy pracownicy służby zdrowia, korzystają z tego typu usług, my traktujemy je jako dodatkową i celującą formę obiektywnej pragmatycznej informacji dla zainteresowanych poza masowymi i darmowymi mediami społecznościowymi, których uczestnikami też jesteśmy.

Zapraszamy Dentystów, Stomatologów pokażcie się swoim nowym pacjentom.

 

 

O stronie 5.00/5 (100.00%) 1 głosy